Plassen Kulturhus
 
 
 
mandag
27
mars
09:30, Plassen
ULF: Ungdommens Litteraturfestival
Bjørnsonfestivalen
 
tirsdag
28
mars
09:30, Plassen
ULF: Ungdommens Litteraturfestival
Bjørnsonfestivalen
 
tirsdag
28
mars
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
28
mars
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
onsdag
29
mars
18:00, Storyville
Hva var det egentlig Luther endret? Foredrag ved Lars Inge Magerøy
Bjørnsofestivalen og Kirkefestuka
 
onsdag
29
mars
19:30, Teatret Vårt
Helvete er de andre
Teatret Vårt
 
torsdag
30
mars
19:00, Møre og Romsdal kunstsenter
Utstillingsåpning: Michael Johansson 180 °
Møre og Romsdal kunstsenter
 
torsdag
30
mars
19:30, Teatret Vårt
Helvete er de andre
Teatret Vårt
 
torsdag
30
mars
20:00, Storyville, Plassen
MERZcabaret
Teatret Vårt
 
fredag
31
mars
20:00, Storyville, Plassen
MERZcabaret
Teatret Vårt
 
Lørdag
1
april
13:00, Kafe Kurt
Jazzkafé - Ålesund Dixie
Moldejazz
 
lørdag
1
april
19:00, Storyville
Fire begravelser og ett bryllup
Teatret Vårt
 
tirsdag
4
april
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
tirsdag
4
april
20:00, Storyville, Plassen
MERZcabaret
Teatret Vårt
 
onsdag
5
april
12:00, Storyville, Plassen
MERZcabaret
Teatret Vårt
 
onsdag
5
april
19:30, Teatret Vårt
Helvete er de andre
Teatret Vårt
 
torsdag
6
april
12:00, Foajé 4. etasje
Litt klokere om litteratur v/Evy S. Bergum
Molde bibliotek
 
torsdag
6
april
19:30, Teatret Vårt
Helvete er de andre
Teatret Vårt
 
Torsdag
6
april
20:00, Storyville (PLASSEN)
Lykkehjulet– Jazzlinja ved NTNU på turné!
Moldejazz
 
Onsdag
12
april
20:00, Storyville (PLASSEN)
Påskejam
Moldejazz
 
tirsdag
18
april
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
18
april
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
tirsdag
18
april
19:00, Teatret Vårt
Fotballen: Bysmart-foredrag v/Ingebrigt Steen Jensen
Molde bibliotek
 
onsdag
19
april
18:00, Teatret Vårt
Hamlets pappa er et spøkelse
Teatret Vårt
 
torsdag
20
april
18:00, Teatret Vårt
Hamlets pappa er et spøkelse
Teatret Vårt
 
Torsdag
20
april
20:00, Storyville (PLASSEN)
Pixel
Moldejazz
 
fredag
21
april
20:00, Plassen
Traitor
Teatret Vårt
 
lørdag
22
april
14:00, Teatret Vårt
Hamlets pappa er et spøkelse
Teatret Vårt
 
lørdag
22
april
16:00, Teatret Vårt
Hamlets pappa er et spøkelse
Teatret Vårt
 
lørdag
22
april
20:00, Plassen
Traitor
Teatret Vårt
 
søndag
23
april
14:00, Teatret Vårt
Hamlets pappa er et spøkelse
Teatret Vårt
 
søndag
23
april
16:00, Teatret Vårt
Hamlets pappa er et spøkelse
Teatret Vårt
 
søndag
23
april
20:00, Plassen
Traitor
Teatret Vårt
 
mandag
24
april
18:00, Teatret Vårt
Hamlets pappa er et spøkelse
Teatret Vårt
 
mandag
24
april
20:00, Plassen
Traitor
Teatret Vårt
 
tirsdag
25
april
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
25
april
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
tirsdag
25
april
18:00, Teatret Vårt
Hamlets pappa er et spøkelse
Teatret Vårt
 
tirsdag
25
april
20:00, Plassen
Traitor
Teatret Vårt
 
torsdag
27
april
11:00, Storyville
Tøysete teselskap med TAUS
Teatret Vårt
 
torsdag
27
april
13:00, Storyville
Tøysete teselskap med TAUS
Teatret Vårt
 
torsdag
27
april
19:30, Teatret Vårt
1950 Spionen
Teatret Vårt
 
fredag
28
april
11:00, Storyville
Tøysete teselskap med TAUS
Teatret Vårt
 
fredag
28
april
13:00, Storyville
Tøysete teselskap med TAUS
Teatret Vårt
 
fredag
28
april
19:30, Teatret Vårt
1950 Spionen
Teatret Vårt
 
fredag
28
april
21:00, Kafe Kurt
Quiz
Teatret Vårt
 
Lørdag
29
april
13:00, Kafe Kurt
Jazzkafé - Storyville Storband
Moldejazz
 
lørdag
29
april
18:00, Teatret Vårt
1950 Spionen
Teatret Vårt
 
Lørdag
29
april
20:00, Storyville (PLASSEN)
Lokal Jazzklubbscene - Kakao
Moldejazz
 
tirsdag
2
mai
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
2
mai
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
torsdag
4
mai
12:00, Foajé 4. etasje
Litt klokere om litteratur v/Gro Eriksen
Molde bibliotek
 
Torsdag
4
mai
20:00, Storyville (PLASSEN)
Hot Club de Norvége
Moldejazz
 
tirsdag
9
mai
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
9
mai
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
onsdag
10
mai
17:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
onsdag
10
mai
18:00, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
onsdag
10
mai
18:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
onsdag
10
mai
19:00, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
onsdag
10
mai
19:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
torsdag
11
mai
17:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
torsdag
11
mai
18:00, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
torsdag
11
mai
18:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
torsdag
11
mai
19:00, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
torsdag
11
mai
19:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
fredag
12
mai
17:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
fredag
12
mai
18:00, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
fredag
12
mai
18:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
fredag
12
mai
19:00, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
fredag
12
mai
19:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
lørdag
13
mai
13:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
lørdag
13
mai
14:00, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
lørdag
13
mai
14:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
lørdag
13
mai
15:00, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
lørdag
13
mai
15:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
lørdag
13
mai
16:00, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
lørdag
13
mai
16:30, Teatret Vårt
Labyrint
Teatret Vårt
 
tirsdag
16
mai
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
16
mai
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
Torsdag
18
mai
20:00, Storyville (PLASSEN)
Odd Frank
Moldejazz
 
tirsdag
23
mai
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
23
mai
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
tirsdag
30
mai
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
30
mai
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
torsdag
1
juni
12:00, Foajé 4. etasje
Litt klokere om litteratur v/Gro J. S. Fegth
Molde bibliotek
 
tirsdag
6
juni
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
6
juni
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
tirsdag
13
juni
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
13
juni
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
tirsdag
20
juni
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
Mandag
17
juli
16:00, Storyville (PLASSEN)
Natalie Sandtorv
Moldejazz
 
Mandag
17
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Trondheim Jazzorkester & Espen Berg
Moldejazz
 
Mandag
17
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Steve Lehman - Sélébéyone
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Hanna Paulsberg Concept
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
16:00, Storyville (PLASSEN)
Vijay Iyer - Craig Taborn
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Woman to Woman
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Vijay Iyer - Wadada Leo Smith
Moldejazz
 
Onsdag
19
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Daniel Herskedal Kvintett
Moldejazz
 
Onsdag
19
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Pat Metheny/Arild Andersen/Gard Nilssen
Moldejazz
 
Onsdag
19
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Rasmussen, Guy, Taborn, Parkins
Moldejazz
 
Onsdag
19
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Rohey
Moldejazz
 
Torsdag
20
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Enrico Rava - Tomasz Stanko 5et
Moldejazz
 
Torsdag
20
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Harald Lassen New Quartet
Moldejazz
 
Torsdag
20
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Pat Metheny & Jaga Jazzist
Moldejazz
 
Fredag
21
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Eve Risser - White Desert Orchestra
Moldejazz
 
Fredag
21
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Atmospheres
Moldejazz
 
Fredag
21
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Vijay Iyer Sextet
Moldejazz
 
Fredag
21
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Silvana Imam
Moldejazz
 
Lørdag
22
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Edvard Hoem og John Pål Inderberg Trio (Litterær jazzklubb)
Moldejazz
 
Lørdag
22
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Vijay Iyer & The Cikada String Quartet
Moldejazz
 
Lørdag
22
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Laura Jurd - Dinosaur
Moldejazz
 
Lørdag
22
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Moon Hooch
Moldejazz
 
torsdag
24
august
18:00, Bjørnsonhuset
Pulvserheksa og vennene hennes
Teatret Vårt
 
mandag
2
oktober
19:00, Bjørnsonhuset
Albert & Anna
Teatret Vårt
 
 

Viser kun de 8 første tilgjengelige arrangementene. Vis flere arrangementer