Plassen Kulturhus
 
 
 
tirsdag
30
mai
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
30
mai
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
torsdag
1
juni
12:00, Foajé 4. etasje
Litt klokere om litteratur
Molde bibliotek
 
torsdag
1
juni
19:00, 
Utstillingsåpning: Sommerutstillingen 2017
 
tirsdag
6
juni
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
6
juni
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
tirsdag
6
juni
12:00, Kafé Kurt
Lunsj og lyrikk
Teatret Vårt
 
søndag
11
juni
13:00, Kafe Kurt
Sommerkonsert med Ensemble Dali
 
tirsdag
13
juni
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
13
juni
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
tirsdag
13
juni
12:00, Kafé Kurt
Lunsj og lyrikk
Teatret Vårt
 
tirsdag
20
juni
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
Mandag
17
juli
16:00, Storyville (PLASSEN)
Natalie Sandtorv
Moldejazz
 
Mandag
17
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Trondheim Jazzorkester & Espen Berg
Moldejazz
 
Mandag
17
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Steve Lehman - Sélébéyone
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Vijay Iyer - Craig Taborn
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
16:00, Storyville (PLASSEN)
Hanna Paulsberg Concept
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Woman to Woman
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Vijay Iyer - Wadada Leo Smith
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Broen
Moldejazz
 
Onsdag
19
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Daniel Herskedal Kvintett
Moldejazz
 
Onsdag
19
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Pat Metheny/Arild Andersen/Gard Nilssen
Moldejazz
 
Onsdag
19
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Rasmussen, Guy, Taborn, Parkins
Moldejazz
 
Onsdag
19
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Rohey
Moldejazz
 
Torsdag
20
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Enrico Rava - Tomasz Stanko 5et
Moldejazz
 
Torsdag
20
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Harald Lassen New Quartet
Moldejazz
 
Torsdag
20
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Pat Metheny & Jaga Jazzist
Moldejazz
 
Fredag
21
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Eve Risser - White Desert Orchestra
Moldejazz
 
Fredag
21
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Atmospheres
Moldejazz
 
Fredag
21
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Vijay Iyer Sextet
Moldejazz
 
Fredag
21
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Silvana Imam
Moldejazz
 
Lørdag
22
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Edvard Hoem og John Pål Inderberg Trio (Litterær jazzklubb)
Moldejazz
 
Lørdag
22
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Vijay Iyer & The Cikada String Quartet
Moldejazz
 
Lørdag
22
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Laura Jurd - Dinosaur
Moldejazz
 
Lørdag
22
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Moon Hooch
Moldejazz
 
torsdag
24
august
18:00, Bjørnsonhuset
Pulverheksa og vennene hennes
Teatret Vårt
 
mandag
2
oktober
19:00, Bjørnsonhuset
Albert & Anna
Teatret Vårt
 
torsdag
26
oktober
19:00, Teatret Vårt
Kan nokon gripe inn
Teatret Vårt
 
mandag
30
oktober
19:00, Teatret Vårt
Gjengangere
Teatret Vårt
 
søndag
25
februar
17:00, Teatret Vårt
Folk og røvere i Kardemomme by.
Teatret Vårt
 
mandag
26
februar
18:00, Teatret Vårt
Folk og røvere i Kardemomme by.
Teatret Vårt
 
 

Viser kun de 8 første tilgjengelige arrangementene. Vis flere arrangementer