Plassen Kulturhus
 
 
mandag
17
juli
15:00, Møre og Romsdal kunstsenter
Utstillingsåpning: Hjertøya Merz 2017
Møre og Romsdal kunstsenter
 
Mandag
17
juli
16:00, Storyville (PLASSEN)
Natalie Sandtorv
Moldejazz
 
Mandag
17
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Trondheim Jazzorkester & Espen Berg
Moldejazz
 
Mandag
17
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Steve Lehman - Sélébéyone
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Vijay Iyer - Craig Taborn
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
16:00, Storyville (PLASSEN)
Hanna Paulsberg Concept
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Woman to Woman
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Vijay Iyer - Wadada Leo Smith
Moldejazz
 
Tirsdag
18
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Broen
Moldejazz
 
Onsdag
19
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Daniel Herskedal Kvintett
Moldejazz
 
Onsdag
19
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Pat Metheny/Arild Andersen/Gard Nilssen
Moldejazz
 
Onsdag
19
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Rasmussen, Guy, Taborn, Parkins
Moldejazz
 
Onsdag
19
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Rohey
Moldejazz
 
Torsdag
20
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Monk's Casino
Moldejazz
 
Torsdag
20
juli
19:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Enrico Rava - Tomasz Stanko 5et
Moldejazz
 
Torsdag
20
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Harald Lassen New Quartet
Moldejazz
 
Torsdag
20
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Pat Metheny & Jaga Jazzist
Moldejazz
 
Fredag
21
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Eve Risser - White Desert Orchestra
Moldejazz
 
Fredag
21
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Atmospheres
Moldejazz
 
Fredag
21
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Vijay Iyer Sextet
Moldejazz
 
Fredag
21
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Silvana Imam
Moldejazz
 
Lørdag
22
juli
14:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Edvard Hoem og John Pål Inderberg Trio (Litterær jazzklubb)
Moldejazz
 
Lørdag
22
juli
20:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Vijay Iyer & The Cikada String Quartet
Moldejazz
 
Lørdag
22
juli
22:00, Storyville (PLASSEN)
Laura Jurd - Dinosaur
Moldejazz
 
Lørdag
22
juli
24:00, Teatret Vårt (PLASSEN)
Moon Hooch
Moldejazz
 
tirsdag
22
august
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
22
august
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
torsdag
24
aug
18:00, Bjørnsonhuset
Pulverheksa og vennene hennes
Teatret Vårt
 
tirsdag
29
august
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
29
august
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
lørdag
2
sep
18:00, Teatret Vårt
Radio Don Quijote
Teatret Vårt
 
tirsdag
5
september
11:15, Barneavdelinga
Barnetime - høytlesning i biblioteket
Molde bibliotek
 
tirsdag
5
september
12:00, Foajeen 4. etasje
Språkkafé
Molde bibliotek
 
tirsdag
5
sep
19:30, Teatret Vårt
Radio Don Quijote
Teatret Vårt
 
lørdag
9
sep
22:30, Teatret Vårt
Radio Don Quijote
Teatret Vårt
 
tirsdag
12
sep
19:30, Teatret Vårt
Radio Don Quijote
Teatret Vårt
 
onsdag
13
sep
19:30, Teatret Vårt
Radio Don Quijote
Teatret Vårt
 
torsdag
14
sep
19:30, Teatret Vårt
Radio Don Quijote
Teatret Vårt
 
fredag
15
sep
12:30, Teatret Vårt
Radio Don Quijote
Teatret Vårt
 
onsdag
20
sep
19:30, Teatret Vårt
Radio Don Quijote
Teatret Vårt
 
torsdag
21
sep
19:30, Teatret Vårt
Radio Don Quijote
Teatret Vårt
 
fredag
22
sep
19:30, Teatret Vårt
Radio Don Quijote
Teatret Vårt
 
lørdag
23
sep
18:00, Teatret Vårt
Radio Don Quijote
Teatret Vårt
 
mandag
2
okt
19:00, Bjørnsonhuset
Albert & Anna
Teatret Vårt
 
torsdag
26
okt
19:00, Teatret Vårt
Kan nokon gripe inn
Teatret Vårt
 
fredag
27
okt
19:30, Teatret Vårt
Makt og avmakt
Teatret Vårt
 
mandag
30
okt
19:00, Teatret Vårt
Gjengangere
Teatret Vårt
 
tirsdag
31
okt
18:00, Teatret Vårt
Den lille havfruen
Teatret Vårt
 
onsdag
1
nov
18:00, Teatret Vårt
Den lille havfruen
Teatret Vårt
 
torsdag
2
nov
18:00, Teatret Vårt
Den lille havfruen
Teatret Vårt
 
fredag
3
nov
18:00, Teatret Vårt
Den lille havfruen
Teatret Vårt
 
lørdag
4
nov
14:00, Teatret Vårt
Den lille havfruen
Teatret Vårt
 
lørdag
4
nov
16:00, Teatret Vårt
Den lille havfruen
Teatret Vårt
 
søndag
5
nov
16:00, Teatret Vårt
Den lille havfruen
Teatret Vårt
 
søndag
5
nov
18:00, Teatret Vårt
Den lille havfruen
Teatret Vårt
 
torsdag
16
nov
19:30, Teatret Vårt
Neshornet
Teatret Vårt
 
fredag
17
nov
19:30, Teatret Vårt
Neshornet
Teatret Vårt
 
onsdag
22
nov
18:00, Storyville
Goodbye Kitty
Teatret Vårt
 
torsdag
23
nov
18:00, Storyville
Goodbye Kitty
Teatret Vårt
 
torsdag
23
nov
19:30, Teatret Vårt
Midt i livet 2
Teatret Vårt
 
fredag
24
nov
18:00, Storyville
Goodbye Kitty
Teatret Vårt
 
fredag
24
nov
19:30, Teatret Vårt
Neshornet
Teatret Vårt
 
lørdag
25
nov
14:00, Storyville
Goodbye Kitty
Teatret Vårt
 
lørdag
25
nov
16:00, Storyville
Goodbye Kitty
Teatret Vårt
 
lørdag
25
nov
18:00, Teatret Vårt
Neshornet
Teatret Vårt
 
søndag
26
nov
16:00, Storyville
Goodbye Kitty
Teatret Vårt
 
søndag
26
nov
18:00, Storyville
Goodbye Kitty
Teatret Vårt
 
onsdag
29
nov
19:30, Teatret Vårt
Neshornet
Teatret Vårt
 
fredag
1
des
18:00, Storyville
Goodbye Kitty
Teatret Vårt
 
fredag
1
des
19:00, Teatret Vårt
Midt i livet 2
Teatret Vårt
 
lørdag
2
des
17:00, Storyville
Goodbye Kitty
Teatret Vårt
 
lørdag
2
des
19:00, Teatret Vårt
Midt i livet 2
Teatret Vårt
 
søndag
3
des
17:00, Storyville
Goodbye Kitty
Teatret Vårt
 
tirsdag
5
des
19:30, Teatret Vårt
Neshornet
Teatret Vårt
 
onsdag
6
des
19:30, Teatret Vårt
Neshornet
Teatret Vårt
 
torsdag
7
des
19:30, Teatret Vårt
Neshornet
Teatret Vårt
 
fredag
8
des
19:00, Teatret Vårt
Midt i livet 2
Teatret Vårt
 
lørdag
9
des
19:00, Teatret Vårt
Midt i livet 2
Teatret Vårt
 
onsdag
13
des
19:30, Teatret Vårt
Neshornet
Teatret Vårt
 
torsdag
14
des
19:30, Teatret Vårt
Neshornet
Teatret Vårt
 
fredag
15
des
19:00, Teatret Vårt
Midt i livet 2
Teatret Vårt
 
lørdag
16
des
19:00, Teatret Vårt
Midt i livet 2
Teatret Vårt
 
søndag
25
feb
17:00, Teatret Vårt
Folk og røvere i Kardemomme by.
Teatret Vårt
 
mandag
26
feb
18:00, Teatret Vårt
Folk og røvere i Kardemomme by.
Teatret Vårt
 
 

Viser kun de 8 første tilgjengelige arrangementene. Vis flere arrangementer